Отзывы

Отзывы наших довольных клиентов

U paní Ellen jsem byla

U paní Ellen jsem byla několikrát na kosmetice a po dlouhém hledání a přemýšlení jsem se ji svěřila i s obočím, potřebovala jsem po několika letech obnovit barvu. S výsledkem jsem velmi spokojená, tvar je velmi hezký a i barva velmi dobře pasuje k mému typu. Paní Ellen mohu jen doporučit.

Helena Š.

Milá paní Elenko, je vidět,

Milá paní Elenko, je vidět, že s permanentem a kosmetikou máte bohaté zkušenosti. Profesionálně jste odvedla svou práci. Moc děkuji.
Milé holky, není to nic srandovního. Jedno obočí mi místy krvácelo, takže napoprvé barva dobře nesedlá. Hned po aplikaci bylo to trochu nejisté období čekání, ale na opravu mohla jít až po třech týdnech. Paní Elen vysvětlila, že za krvácení pokožky muže nejčastěji zvýšený tlak. Po korekci více dála na její rády tak aby při hojení barva dobře usedlá. S konečným výsledkem jsem spokojena. Do budoucna zvažují i linky.

Andrea B.

Také já se chci podělit

Také já se chci podělit o svou zkušenost. Dlouhou dobu jsem váhala, bála jsem se výsledku. Potkávala jsem některé ženy, které vypadaly opravdu příšerně. Kamarádka mě přesvědčila, abych navštívila salon paní Elen – Vodičková 16. Ona byla spokojená a já viděla výsledek, který se mi líbil.
Paní Elen je velice příjemná, milá, profesionální. Bylo mi líto, že jsem se neodvážila již dříve. Paní Elen mi poradila, uklidnila, že pokud nebudu spokojená, je i další řešení, korekce a výsledek bude dle mých představ. Make-up obočí provedla velmi profesionálně, výsledek je perfektní, přirozený a já moc spokojená. Ještě jednou Vám paní Elen moc a moc děkuji

Mirka K.

Vážení a milí, musím se

Vážení a milí, musím se přidat a proto že jsem detailista velmi dlouho jsem kvůli strachu váhala, zda si nechat permanent vůbec udělat. Na doporučení jsem navštívila paní Elen. Je perfektní – milá, vstřícná, má cit pro barvy, předem namaluje tužkou, poradí, …a stejně perfektní je i můj makeup. Teď jsem spokojená, make-up je přirozený.

Gabriela S.

Inna Jesenina

Byla jsem u paní Eleny v úterý, už podruhé, na korekci obočí po permanentu a chtěla bych moc poděkovat paní Eleně za skvělou práci! Bylo cítit že jsem v rukou odborníka i dle postupu a její zručnosti v práci. Paní Elena vychytala kde jsou odchylky od symetrie v těch mých par chloupků a úplně celé obočí zmodelovala( neuvěřitelně! Já jako člověk hluboce esteticky založeny ihned poznám umělce a to paní Elena je!) Tak se cítím jako Esmeralda krásná, škoda nelze přiložit foto;) co se tyče salonu v celku taky nejvyšší hodnocení, harmonie nade vše a ta tam byla, obzvlášť doporučuji se podívat na krásné obrazy a na interiér prostoru 🙂 celkové hodnocení víc než spokojenost – vřele doporučuji!!

Inna Jesenina

Пожалуйста, оцените мою работу

Добавить отзыв