ПЕРМАНТНЫЙ МАКИЯЖ / Косметическая процедура "Жизненная сила и энергия"

САЛОН JASMÍN

ПРАГА 1
VODIČKOVÁ 16
ЕЛЕНА ВЕРБИЦКА
Тел.: +420 608 266 074

ОБО МНЕ

Позвольте мне подчеркнуть вашу красоту

и станьте с моей помощью той женщиной, которой хотите быть
Моя цель – забота о здоровье и красоте. У меня медицинское образование, много лет
работала в военном госпитале, отделении переливание крови, гематологии. Высшее образование. Есть международные сертификаты в области перманентного татуажа. Мне посчастливилось и я много лет занимаюсь любимым делом, более 20 лет занимаюсь косметологией и уже 15 профессионально работаю как мастер перманентного мейкапа или татуажа. Постоянно учусь и с большим интересом узнаю о новых тенденциях в этой области.

У меня индивидуальный подход к каждому клиенту.

Для перманентного макияжа использую самые качественные пигменты и гипоаллергенные краски.

• Я даю 100% гарантию своей работе, при условии что моя клиентка ответственна за состояние своего здоровья, выполнила предписания подготовки перед выполнением PMU татуажа, не пила кофе, не курила 4-5 часов перед проведением процедуры, не принимала напитки содержащие кофеин и т.д.

0
довольных клиентов

ПРИХОДИТЕ КО МНЕ, Я БУДУ РАДА ПРИВЕТСТВОВАТЬ ВАС

КОНТАКТЫ

Наши услуги

ваше лицо - ваша визитная карточка... чтобы подчеркнуть свою красоту

Permanentní make-up obočí

СПЕЦИАЛЬНАЯ ЦЕНА – 2600,-Kč
Перманентный макияж бровей
Орфография + пудровый эффект, метод Таффи

Выразительные брови красивой формы очень эффектно смотрятся на нашем лице и благодаря волосковому методу с пудровым эффектом можно достичь желаемого результата, выглядят натурально. Вы будете иметь красивые выразительные брови.

СПЕЦИАЛЬНАЯ ЦЕНА 3000,-Kč
Перманентный макияж губ
КОНТУР + ФИЛЛЕР

Если вы хотите обратить на себя внимание немного увеличить губы, очертить правильный контур вам поможет татуаж губ, есть выбор качественных пигментов, благодаря которым ваши губы будут красивы и чувствительны.

Металлическая линейка Compas обеспечивает высокую точность при формировании бровей перед микроблейдингом. Ваши брови будут иметь красивую форму и симметрию.

Kovová pravitko Compas
Kovová pravitko Compas


Kovová pravitko Compas
Kovová pravitko Compas

Отзывы

Отзывы наших довольных клиентов

Inna Jesenina

Byla jsem u paní Eleny v úterý, už podruhé, na korekci obočí po permanentu a chtěla bych moc poděkovat paní Eleně za skvělou práci! Bylo cítit že jsem v rukou odborníka i dle postupu a její zručnosti v práci. Paní Elena vychytala kde jsou odchylky od symetrie v těch mých par chloupků a úplně celé obočí zmodelovala( neuvěřitelně! Já jako člověk hluboce esteticky založeny ihned poznám umělce a to paní Elena je!) Tak se cítím jako Esmeralda krásná, škoda nelze přiložit foto;) co se tyče salonu v celku taky nejvyšší hodnocení, harmonie nade vše a ta tam byla, obzvlášť doporučuji se podívat na krásné obrazy a na interiér prostoru 🙂 celkové hodnocení víc než spokojenost – vřele doporučuji!!

Inna Jesenina

Vážení a milí, musím se

Vážení a milí, musím se přidat a proto že jsem detailista velmi dlouho jsem kvůli strachu váhala, zda si nechat permanent vůbec udělat. Na doporučení jsem navštívila paní Elen. Je perfektní – milá, vstřícná, má cit pro barvy, předem namaluje tužkou, poradí, …a stejně perfektní je i můj makeup. Teď jsem spokojená, make-up je přirozený.

Gabriela S.

Také já se chci podělit

Také já se chci podělit o svou zkušenost. Dlouhou dobu jsem váhala, bála jsem se výsledku. Potkávala jsem některé ženy, které vypadaly opravdu příšerně. Kamarádka mě přesvědčila, abych navštívila salon paní Elen – Vodičková 16. Ona byla spokojená a já viděla výsledek, který se mi líbil.
Paní Elen je velice příjemná, milá, profesionální. Bylo mi líto, že jsem se neodvážila již dříve. Paní Elen mi poradila, uklidnila, že pokud nebudu spokojená, je i další řešení, korekce a výsledek bude dle mých představ. Make-up obočí provedla velmi profesionálně, výsledek je perfektní, přirozený a já moc spokojená. Ještě jednou Vám paní Elen moc a moc děkuji

Mirka K.

Milá paní Elenko, je vidět,

Milá paní Elenko, je vidět, že s permanentem a kosmetikou máte bohaté zkušenosti. Profesionálně jste odvedla svou práci. Moc děkuji.
Milé holky, není to nic srandovního. Jedno obočí mi místy krvácelo, takže napoprvé barva dobře nesedlá. Hned po aplikaci bylo to trochu nejisté období čekání, ale na opravu mohla jít až po třech týdnech. Paní Elen vysvětlila, že za krvácení pokožky muže nejčastěji zvýšený tlak. Po korekci více dála na její rády tak aby při hojení barva dobře usedlá. S konečným výsledkem jsem spokojena. Do budoucna zvažují i linky.

Andrea B.

U paní Ellen jsem byla

U paní Ellen jsem byla několikrát na kosmetice a po dlouhém hledání a přemýšlení jsem se ji svěřila i s obočím, potřebovala jsem po několika letech obnovit barvu. S výsledkem jsem velmi spokojená, tvar je velmi hezký a i barva velmi dobře pasuje k mému typu. Paní Ellen mohu jen doporučit.

Helena Š.

Пожалуйста, оцените мою работу

Добавить отзыв
 

Контакты

Телефон: 608 266 074 УЛ. VODIČKOVA 16, ПРАГА 1
salon JasmínКлиентов, заинтересованных в подарочных сертификатах или бесплатной консультации, просим заранее договориться с нами о визите по телефону. Это будет способствовать беспрепятственному проведению текущих расслабляющих процедур. Спасибо за ваше понимание.
Звоните по телефону: 6O8 266 O74 – Mgr. Елена Вербицка