Hodnocení

Osvědčení od našich spokojených zákazníků

Mirka K.

Také  já se chci  podělit o svou zkušenost.

Dlouhou dobu jsem váhala, bála jsem se výsledku. Potkávala jsem některé ženy, které vypadaly opravdu příšerně. Kamarádka mě přesvědčila, abych navštívila salon paní Elen – Vodičkova 16. Ona byla spokojená a já viděla výsledek, který se mi líbil.

Paní Elen je velice příjemná, milá, profesionální. Bylo mi líto, že jsem se neodvážila již dříve. Paní Elen mi poradila, uklidnila, že pokud nebudu spokojená, je i další řešení, korekce a výsledek bude dle mých představ. Make-up obočí provedla velmi profesionálně, výsledek je perfektní, přirozený a já moc spokojená.

Ještě jednou Vám paní Elen moc a moc děkuji.

Andrea B.

Milá paní Elenko,

je vidět, že s permanentem máte bohaté zkušenosti. Profesionálně jste odvedla svou práci. Moc děkuji.

Milé holky, není to nic srandovního. Jedno obočí mi místy krvácelo, takže napoprvé barva dobře nesedlá. Hned po aplikaci bylo to trochu nejisté období čekání, ale na opravu mohla jít až po třech týdnech. Paní Elen vysvětlila, že za krvácení pokožky muže nejčastěji zvýšený tlak. Po korekci více dála na její rády tak aby při hojení barva dobře usedlá. S konečným výsledkem jsem spokojena. Do budoucna zvažují i linky.

Gabriela S.

Vážení a milí, musím se přidat a protože jsem detailista velmi dlouho jsem kvůli strachu váhala, zda si nechat permanent vůbec udělat. Na doporučení jsem navštívila paní Elen. Je perfektní – milá, vstřícná, má cit pro barvy, předem namaluje tužkou, poradí, …a stejně perfektní je i můj makeup. Teď jsem spokojená, make-up je přirozený.

Therese L.

Vážení,

Toto je vůbec první komentář, který kdy na internet píši a to je mi už, bohužel, 30 let. Většinou jsem to považovala za ztrátu času, ale v tomto případě, po přečtení hanlivých recenzí na paní Ellen, mi to prostě nedá. Bůh ví, že kdokoliv, kdo mne zná včetně mojí kadeřnice, manikérky-pedikérky, hospodyně a autolakovny (to asi zní divně, ale nesnáším i ten sebemenší škrábanec na laku auta), by potvrdil, že jsem ten nejhorší perfekcionista na světě! Když jsem se rozhodla pro permanentní oční linky, což je asi 6 let, šla jsem hned napoprvé k paní Ellen a od té doby tam chodím pravidelně a vždy, opakuji vždy, jsem byla s výsledkem i s jednáním spokojená na 100%. Letos jsem navíc přidala na radu paní Ellen (ona to tedy navrhovala už od začátku, ale já jsem v celku tvrdohlavá osoba) i linky na horním víčku. Opět perfektní! Jediné čeho lituji, že jsem si je nenechala udělat dříve. Salon je velice pěkný a čistý. Zima mi tam nikdy nebyla! Ono tam ale nemůže být vedro k zalknutí, protože se Vám pak kapiláry na obličeji více prokrví, tetování by více krvácelo a barva by se neuchytila! Navíc máte pod sebou vyhřívanou podložku! Paní Ellen nemá navíc problém objednat na korekci, pokud je to potřeba, ale já ji třeba letos nebudu vůbec potřebovat. Je milá a všechno Vám vysvětlí. A dozvíte se i spoustu zajímavých věcí v péči o pleť atp. Zkrátka za sebe opravdu mohu bez obav doporučit a ty nespokojené recenze upřímně moc nechápu a moc jim nevěřím… Therese L.

Ludmila Dostalová

Milé dámy a slečny,

vzhledem k tomu, že mám každé obočí jinak vysoko a už dlouho jsem si ho různě upravovala, dala jsem na radu své dcery a šla do permanentního make-upu. Dlouho jsem vybírala salon a zkusila salon Jasmín paní Elen. Mohu říct, že jinam už nepůjdu!!!! Naprostá spokojenost!!!

Ludmila D.

Kypista

Ahoj, holky.

Toto je muj prvni komentar, ktery pišu. Jsem bivala fito modelka a mam rada sve soukromi… podlouhe dobe jsem se rozhodla na permantni make-up.kvuli cýtlivoasti pleti atd… jsem strašna perfekcionistka a detajlostka… Dnes jsem  si nechala udelat liny dolni a horni od Elen Vrbické je pani profesionalka moc vam dekuji jsem velice spokojna. Pani pracuje s kvalitnim make-upem a je velmi šikovna…kdo ma rad prirodni zenskou krasu jako ja…tak určite mužu doporučit Salon Jasmin

Zuzana B.

Absolvovala jsem u paní Eleny v salónu Jasmin permanentní make-up horních linek a jsem velmi spokojená. Líbil se mi profesionální přístup paní Eleny, hezké prostředí v centru Prahy a samozřejmě také výsledek precizně provedených linek (paní Elena má neuvěřitelně pevnou ruku). Byla jsem také na třech korekcích, vždy si pro mě paní Elena našla rychlý termín v odpoledních hodinách, který mi vyhovoval. Už na začátku mě seznámila s tím, jak mám o make-up pečovat v průběhu hojení a také mě upozornila na to, že jak se linky hojí, tak kůže pracuje a pigmentace se mění občas barva nechytne úplně všude, proto také tři korekce, ale s tím jsem počítala od začátku, jsem totiž dost perfekcionista. Měla jsem svou jasnou představu o tom, jak by linky měly vypadat, což se povedlo, paní Elena mi doporučila i linky spodní, nad čímž budu uvažovat. Salón Jasmín mohu jen doporučit, jinam už rozhodně nepůjdu.

Hana

Nechala jsem si u paní Ellen udělat semipermanentní make-up obočí metodou Taffy a jsem velice spokojená. Paní Ellen je profesionální a velice milá. Před zákrokem jsme s paní Ellen udělali navrh obočí a bylo mi vysvětleno jak se zákrok provádí. Po zákroku mi paní Ellen vysvětlila jak se o to obočí mám starat aby výsledek byl optimální. Moji mamince se moje nové obočí tak líbilo ze si ho nechala udělat taky u paní Ellen a je  velice spokojená. Na příští semipermanentní make- up jdu jen k paní Ellen.

Moc vám děkuji paní Ellen za krásné obočí !

Prosím, hodnoťte moji práci

Přidat hodnocení