Novinka – TAFFY

MICROBLADING - užijte si přirozený vzhled obočí s TAFFY

Toužíte po dokonalém, přirozeně vypadajícím obočí? Máte světlé obočí s hustými chloupky? Pak je ruční perová metoda TAFFY stvořena právě pro Vás. Díky této patentované technologii, zvané také microblading nebo vláskování, budete mít nádherně vytvarované obočí k nerozeznání od pravého.

V čem spočívá jedinečnost metody microblading (TAFFY)?

Při aplikaci permanentního make-upu pomocí unikátní ruční perové metody TAFFY nanáší specialistka podél zvolené linie obočí tenoučké linky podobné vlastním chloupkům. Výsledkem je tak perfektní přirozený vzhled. Jednotlivé chloupky lze nakreslit tenčí i silnější, záleží na Vašem přání. Pomocí speciálního pera je možné jak zahustit chloupky v obočí, tak dokreslit úplně nové.
Zákrok je velmi šetrný, pokožka se rychle hojí a téměř nedochází k otokům. Již brzy po aplikaci se tak můžete těšit zcela novému vzhledu, a to na velmi dlouhou dobu.

Vyberte si profesionála

Proces aplikace permanentního make-upu metodou microblading (TAFFY, vláskování) je hodně náročný a citlivý. Proto je třeba, aby specialistka, která ho provádí, byla velmi šikovná a zručná a měla dlouholetou zkušenost. Určitě to nezvládne každý. Chcete-li tedy docílit těch nejlepších výsledků, svěřte se do rukou opravdové profesionálce. Jsem tu pro Vás.

Klasická metoda, nebo TAFFY?

Pokud váháte, zda pro permanentní make-up obočí zvolit ruční perovou metodu TAFFY, nebo klasickou zahušťovací metodu, přečtěte si článek „Permanentní make-up obočí“.

Jak se připravit na aplikaci permanentního make-upu obočí metodou TAFFY?

Metoda TAFFY je sice pro tělo šetrná, ale přesto se jedná o invazivní zásah do pokožky. Chceme-li dosáhnout těch nelepších výsledků, je třeba se na tento zákrok náležitě připravit.
Přečtěte si, jak probíhá aplikace permanentního make-upu, jak se na ni nachystat, co dělat a nedělat.


Galerie