Rty

Permanentní make-up rtů

Pokud usilujeme o přitažlivý vzhled, nemůžeme vynechat permanentní make-up rtů. Jeho pomocí lze opticky zvětšit rty, vybarvit je dle Vašeho přání, udělat je plné a žádoucí. Po této zkrášující proceduře se budete cítit dokonale krásná a žensky přitažlivá, jistě neuniknete žádnému (mužskému) oku.

Volit můžete mezi dvěma variantami:

1. Konturovací permanentní make-up rtů

… zvýrazní přirozené kontury Vašich rtů nebo je vytvaruje dle Vašeho přání. Barva kontury se obvykle volí v odstínu přirozené barvy rtů.

2. Permanentní make-up plných rtů

… vyplní rty barvou, zvýrazní je. Vaše rty se tak stanou lesklými, barevnými, přitažlivými. Výběrem vhodných odstínů barev je možné docílit propojení přirozené barvy rtů s nově aplikovanou barvou. Tím docílíme žádaného elegantního vzhledu.

Barvu permanentního make-upu rtů můžete zvolit dle svého přání. Pokud si nejste jistá, dáme Vám  k nahlédnutí vzorník barev a poradíme Vám s výběrem. Můžete si s sebou také donést svou oblíbenou rtěnku – jen pozor, nenanášejte ji na rty těsně před zákrokem. Procedura trvá přibližně 1–3 hodiny.

Je lepší zvolit jenom konturu, nebo konturu s výplní?

Mezi našimi klientkami je nejoblíbenější konturovací permanentní make-up s výplní. Tento postup vytvoří plynulý postup od kontur ke rtům, dodá rtům jednotnou barvu a opticky zvětší objem rtů. Tím se rty stanou doslova magnetem. No řekněte – která z nás by si to nepřála?

Jak se připravit na aplikaci permanentního make-upu rtů?

Přestože aplikace permanentního make-upu vypadá jako ryze kosmetický zákrok, je to invazivní zásah do pokožky. Chceme-li dosáhnout optimálních výsledků, je třeba se na proceduru dobře připravit.

Přečtěte si, jak probíhá aplikace permanentního make-upu, jak se na ni nachystat, co dělat a nedělat.

Galerie