Oční linky

Permanentní make-up očních víček

Milé dámy, řekněte samy – čeho si na obličeji druhého člověka všimnete jako první? Ano, jsou to oči. Oči jsou magnetem, který nás přitáhne, oči jsou to, co si zapamatujeme. Atraktivní, hluboký pohled značí vnitřní i vnější krásu a charisma.

Málokterá z nás má to štěstí, že se s krásnýma, výraznýma očima narodila. Ale stačí opravdu málo a krasavicí může být kterákoli z nás. A vůbec přitom není třeba trávit hodiny před zrcadlem s očními linkami v ruce.

Magická krása s permanentním make-upem očních víček

Chcete-li své oči natrvalo zdůraznit, bezpracně a s minimem vynaloženého času, využijte šikovných řešení, která nabízí permanentní make-up. Můžete si například nechat vykreslit linku na horním víčku v řasovém oblouku. Tato varianta patří mezi nejžádanější. Vaše oči tím budou zcela přirozeně zvýrazněné. Permanentní linka na spodním víčku zase vytvoří dojem hustších a tmavších řas. A nebo využijte kombinace obojího, která umí vytvořit oblíbený efekt mandlových očí.

Výsledek permanentního make-upu očí je tak přirozený, že rozdíl pozná jenom zkušená vizážistka. Zažijte ten pocit, když Vaše oči září krásou a přitahují pohledy. Staňte se ženou, jakou chcete být.

Jak se připravit na aplikaci permanentního make-upu očních víček?

Aplikace permanentního make-upu není pouhý kosmetický zákrok, ale invazivní zásah do pokožky. Je třeba vzít v úvahu určité reakce pokožky a dobře se na tento zákrok připravit, chceme-li dosáhnout optimálních výsledků. V případě očních víček je to zvlášť důležité, neboť se jedná o velmi citlivou oblast.

Přečtěte si, jak probíhá aplikace permanentního make-upu, jak se na ni nachystat, co dělat a nedělat.

Galerie